BIJZONDER OVERNACHTEN VOOR
GEGARANDEERD DE LAAGSTE PRIJS

€ 435,00

Op twee minuten lopen van het strand nabij Rimini in Italië

Hotel St. Moritz

Bellaria-Igea Marina, Emilia-Romagna, Italië

Hotel St. Moritz

Bellaria-Igea Marina, Emilia-Romagna, Italië

Op twee minuten lopen van het strand van Bellaria-Igea Marina, in het hart van een Romagna, biedt Hotel St. Moritz alle diensten voor een complete vakantie: het heeft een heerlijk zwembad met ligbedden en parasols. U kunt kosteloos gebruik maken van de wifi in het gehele hotel. Eventueel kunt u fietsen huren in het hotel. Huisdieren zijn helaas niet welkom in Hotel  St Moritz. Uw auto kunt u tegen betaling op de parkeerplaats bij het hotel kwijt.

U kunt een drankje nuttigen in de gezellige loungebar of op het terras. In het paradepaardje van het hotel, het restaurant kunt u zich culinair laten verwennen.

De kamers zijn voorzien van een badkamer, toilet, wastafel, airconditioning, telefoon, televisie, wifi en in de meeste gevallen met een balkon met uitzicht op het zwembad of de tuin.

Het oude centrum van Rimini ligt op 6 kilometer afstand en de kleine republiek San Marino op 21 kilometer afstand.

Informatie

  • Check-in vanaf 16.00 uur
  • Check-out voor 10.00 uur
  • Internet gratis wifi
  • Parkeren Bij het hotel, kosten €10 per auto per dag, ter plaatse te voldoen.
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijkheid De openbare ruimtes zijn niet rolstoeltoegankelijk (trap bij de entree). Mindervalide kamers: ja (op aanvraag). Lift: ja.
  • Fietsverhuur Het hotel biedt fietsverhuur.

Bellaria-Igea Marina / Emilia-Romagna

Bellaria Igea Marina ligt in de provincie Rimini. De grote trekpleister van Rimini wordt gevormd door de goudkleurige zandstranden die langs de kust liggen. Het Tre Martiri plein (Piazza Tre Martiri) wordt gezien als het hart van Rimini. Hoewel de naam van het plein al meerdere keren gewijzigd is, is de rol van deze plek binnen het stadse leven van Rimini altijd belangrijk geweest. Dat is te zien aan de positie in de stad binnen het stratenplan en de mooie gebouwen die rondom het plein liggen. In de tijd van het Romeinse Rijk lag hier het Foro Romano, wat toentertijd dus ook al het hart van de stad was.

Wij lichten hier een aantal leuke uitstapjes voor u uit.

Italia in Miniatura

Italia in Miniatura is een recreatie- en miniatuurpark in Viserba, een deel van Rimini. Het park toont 273 miniaturen van beroemde Italiaanse en Europese gebouwen in schaal 1:25 en 1:50. Het gebied is omgeven door Arcobaleno, een monorail. 10.000 planten en 5.000 miniatuurbomen zijn geïntegreerd in het landschap.

Aquarium of Cattolica

Het Aquarium van Cattolica is het op één na grootste openbare aquarium van Italië. Het is gelegen in Cattolica aan de Adriatische kust. Het werd ingehuldigd in 2000.

Fortress of San Leo

Het fort van San Leo is een kasteel op de grens van de Romagna en Marche; het kasteel is vooral bekend als de plaats waar graaf Cagliostro stierf. Het was een van de paleizen die eigendom waren van Federico da Montefeltro en zijn vrouw Battista Sforza en het was een versterkt paleisachtig toevluchtsoord.

City Museum of Rimini

Het Museo della Città is het stadsmuseum in het voormalige jezuïetenklooster aan de Via Luigi Tonini # 1 van de stad Rimini, in de regio Emilia-Romagna, Italië. Het stijgt naast Chiesa del Suffragio, en een moderne structuur gebouwd om de ruïnes van een oude Romeinse Domus of huis te omsluiten.

Actie op kaart